बुझ्न नमिल्ने ज्वार सिद्धान्त


आर्थर मार्टिनस सेसिम

उनले भने, “बालुवाका कवचहरू मध्ये

छालहरूले हामीलाई उनीहरूको छोटो सपना कसरी बताउँदछन् भन्ने कथा। छालहरूको कथा वा संक्षिप्त परिच्छेद …
एउटा छालको संक्षिप्त इतिहासमा एक संक्षिप्त इतिहास …

साना तरंगहरूका छालहरू, साना र भ्रमित उतार-चढावको साथ मिश्रित। चोट आफैको उतार चढाव। सानो पवनचक्की र वायुमिलहरू जो व्यर्थमा नाचिए र पानीमा वर्णन गरियो, ती सबै टुँसाहरू जो सँगै र अन्धा तटको रूपमा आएका थिए, किनारमा भाँचिए, र यति शान्त भए, कि मभित्र शान्ति छायो, मीठो , जब बच्चा एक कोमल, विचलित सपनाबाट कोमलताका साथ उठ्छ।
मैले ती पानीको अनन्त सागामा जीवन देखेको थिए, जरा र फलफूलका दंगाहरू जो बगालहरूमा भाँचेका थिए, जुन ल्याइएको थियो र बगिरहेको थियो, खाली र गम्भीर थियो, कानहरूको चासो राख्ने र त्यस्तो खुशीको आँसु भएको अनन्त संगीत स to्गीतमा। खेलिरहेको छ, कि म स्पर्श र जीवन सम्झना महसुस र एकै समयमा आवाज को ती तराजू द्वारा विचलित, यो सत्य हो कि पानी मर्मेड्स हो, जीवन उद्धृत गर्ने, त्यसैले हालतमा, जो चीजहरूको गठन सुनाउँछन्, तिनीहरू यत्र त कारणहरूको।
छालहरूका भाँडाहरू र भाँडाहरू आए, र तिनीहरूले एक अर्कालाई टोस्ट गरे, र तिनीहरूले भाँचे, र तिनीहरूले त्यो सानो हाँसो दिए, र जताततै, तिनीहरू आफ्नो बाल्यावस्थाको पुरानो बगैंचामा फर्के, छालहरूले आफैलाई रोपे र जब चिकना र ना naked्गो भए, तिनीहरूले आफैलाई सुरूवात गरे। भुइँमा मानौं कि जीवन कहिल्यै व्यतीत गरिएको थिएन, मानौं जीवन कहिल्यै घृणा गरिएको थिएन, तर केवल यदि सारियो भने। यो ज्वारले जहिले पनि उनको मृत्युलाई प्रशिक्षण दिन्थ्यो, तर उनको मृत्यु जीवन हो जुन उसले बारम्बार प्रयास गर्न चाहन्थ्यो। कहिले काहिं तर fire्गहरूको बीचमा दाउरा बन्न थाल्छ, र ती मध्ये एक जनाले अगुवाइ लिई, मानौं उनी आफ्नो मुस्कानमा गुलाब छ, आफ्ना अन्य बहिनीहरूको बीचमा मध्यस्थता गर्दै, र उनीहरूको बीचमा र पानीमा आफूलाई बहादुरी। , आमाको फसलमा, उनी फिर्ता सिद्धान्तहरूको छोरी, फिर्ता ल्याइयो।
मलाई याद छ, मलाई माछा याद छ जुन शान्त थियो, बालुवाको पानामा पछाडि घाम परेको थियो, सूर्यको आवरणसहित चुपचाप थियो, मध्य दिनको कोमलताबाट चिसो, कि जब समय रोकिन्छ ताकि संसारमा समय छ। मलाई राम्रोसँग याद छ जब म माछाको ट्रेसको बीचमा जान्थें, जसले भूमिमा जीवनको चित्र बनायो, तिनीहरूका आँखाहरू टकराए र गिल्सको आकाशलाई दर्पण गर्दै, एक रूमाल, मलाई याद छ, उनीहरूको बीचमा एकपटक थिए, जसले प्रेमको कुरा भन्यो। समय र ढु stone्गाको ती छालहरूमा बिर्सिएको, समुद्रको किनारमा ढु stones्गाको समुद्र र मृत माछाका छालहरू, अरबौं मानिसहरूले पित्तल गरे, र मैले एउटा साँचो औंठी खोजिरहेको थिएँ, किनकि म त्यो अनन्तसम्मको बीचको साना युगहरू खोज्दै हिंडिरहेको थिएँ। म ती डरलाग्दा आँखामा हेर्दा डराउँथें, मैले अग्लो ढु stones्गाको हेरचाह गरें, म मेरो बालुवाको जुत्ताको पटरी पटक्कै याद गर्थें, मेरा आमाबाबुले मैले सधैं सुन्नुभएको शब्दहरू र मसँग सधैं आउनुहुने आमाले मलाई सम्झनुभयो, र शान्त हावाले जहिले मलाई नरम तुल्यायो, र सूर्य सधैं मसँग आयो। समुद्र किनारका आदिम सिद्धान्तहरूले मलाई ढलानमुनि, चट्टानहरूको बिचमा, चीजबिना गिलाससहित, समुद्रको किनारबाट मरेकाहरूलाई उचालेको थियो: एउटा बगैंचाको थुप्रो, घरहरूको जीवनको आन्तरिक आवरण, पहिलो प्रेमको चिठी एउटा अनन्त ओठको लिपस्टिक, अनन्तको लागि बिन्ती गर्दै, बच्चाको मैनको लागि आवश्यक पर्ने गन्धसहित, पतंगको भाँडोले, मलाई एक अनौंठो माछाले चेतावनी दियो जुन सानो र ठूलो, हवाले भरिएको र पुरानो गन्धको साथ देखा पर्‍यो। शान्तता। दिनको चर्को बप्‍तिस्मा र घण्टाको योजनाको गर्मीमा सूर्यले मलाई छोयो, जलायो, ​​झगडा गर्यो, दिउँसोसम्म, जब मछुवाहरू बिदा भए, सम्मानका रूपमा आफ्नो लाइनहरू लिएर, उस्तै उद्घाटन टिनहरू लिएर किनारमा सही टूर्नामेन्टमार्फत समुद्र किनारको मध्यभागमा तिनीहरू शान्तपूर्वक आइपुगेका मार्ग र पंथहरू थिए कि ती टूर्नामेन्टहरू उनीहरू क्रोधित थिए तर माछावालाहरू आफैंलाई सधैं ती insistences को बारे मा जान्दछन्, र कुनै पनि यातना थाहा थिएन। तर ती मध्ये एक वा अर्कोको अनुहार थोरै साघुँरो भयो, जब माछा मार्ने लाइनहरू हातमा थियो, हुनसक्छ किनकि त्यो दिन मासमा थियो, उसले तपाईंको खानालाई गम्भीर रूपमा लिए, ओह।
म ती चट्टानहरू र चट्टानहरू बीचमा यता-उता घुमिरहेको संसारलाई नजान्ने गरी, यसको सिद्धान्तहरूमा यसलाई छुने, र समुद्री किनारको ना bare्गो किनारमा, समुद्र किनारको ना bare्गो किनाराको किनारमा भएका कारणहरूको जीवनले छोडेको हड्डीहरू मैले खोजी र अनुसन्धान गरें। र मृत हथौड़ों सुते, स्पष्ट, कि शुद्ध र विशाल बगैंचा को अनुहार बीच। मैले रो, खुला बेली, कोकुन, चरा, ज्वारका छालहरू आउँदै गरेको, उनको चालको अन्त्य, शान्त रहनका तरंगहरूका ओठहरू, हराउने र न्यानो सूर्यले आशीर्वाद दिएको, र तरलहरूको ग्लुपमा घुमाएको मैले देखें। ग्लेमरमा, उनीहरूको साहसी चालमा, र तिनीहरू गतिमा, चमक देखि चमक सम्म, आफ्नो पोशाक एक साँचो र सम्मानजनक उचाइ सम्म उठाउन र पूर्वाभ्यास सम्म। त्यसोभए यो समय छोड्ने समय आइसकेको थियो र मैले खोजिरहेको किचेन भेट्टाउनु बिना नै मैले कम्तीमा एउटा लोटेको टिन ट्याप गरें जुन लामो शिलालेख थिएन र जसको अनुहार पानीको छिटो भएको कारण खरानी ध्वंश भएको थियो।

मैले पछाडिबाट पछाडि फर्किसकेको देखें, जीवनको असीम पपाइरसका चीजहरू बिर्सिएका जीवनहरूका बीचमा, जबकि हावाले मलाई विपरीत दिशामा उडायो, मेरो कपालको हावामा अलिकता टहलियो र मैले बेलुकाको आत्मालाई महसुस गरें। आंशिक रूपमा मलाई समुद्र तट मार्गहरूको सुरुमा साथ दिनुहोस्, आंशिक रूपमा मलाई त्यहाँ बिदा भन्नुहोस्, त्यहाँ। म त्यो दिउँसो फेरि कहिले देख्ने छैन। प्रत्येक दिन मैले दिनलाई बिदाइ गरें। प्रत्येक दिन मेरो जीवनमा अर्को लहर थियो। एउटा सानो आँसु मेरो आँखाबाट भागेझैं गरीयो यो एक स्वतन्त्र, खुशीको धारा हो जब मैले त्यो अपरान्ह र यसका सबै कलाकारहरूलाई बिदा लिएँ। सानो बाल्यावस्था अनन्त बनेको मेरो आँखाबाट दौडियो।
म घर आइपुगेँ, मौसम र बतासले बप्तिस्मा लिएँ, तर सडक लामो, टेढो, र हास्यास्पद थियो, किनकि म हराएको कारण मैले चाहेको थिएँ। उसको हातमा माछाको गन्ध थियो, ठुलो मात्रामा गन्ध आउँथ्यो, यातायातमा भुँइमा पाना पढ्दै आएको थियो। त्यहाँ हजारौं दिनहरू थिए जुन मैले भूमिमा देखेँ किनभने त्यहाँ मैले सानो उमेरका चीजहरू पनि पढेको थिएँ, बिर्सिने कुराको एक आँधी हो, तर तर समुद्री किनारमा, मुनिको मोह थियो, किनभने यसको लागि मैले बाल्यकाल र संसारको बुढेसकाल पढेको छु। संसारको, संसारको अनन्त मार्गहरू, हराउन, खोज्न। मलाई इमान्दार आँखाले देख्न मन पर्यो कि माछाको इमान्दार आँखाले केहि अनौंठो अक्षर उब्जेको जस्तो देखिन्थ्यो, मैले कुकुरको भौंकने आवाज सुनें, समुद्रको किनारमा पार्कबाट, अर्को कुकुरको बदलामा भौंक्दै, अनुचित पहाडहरू उडेर, चराहरूलाई आकाशमा बनाउँदै शवहरु, मृत शरीरहरु मा निर्दोषपन को तरीकाहरु थियो, किनकि उनीहरुसँग अब के भन्नु हुँदैन, तर तिनीहरूले चर्मपत्रहरू, भव्य शब्दहरु टाँगे, उनीहरुको गर्व बढाए, खुशीसाथ उनीहरुका भग्नावशेषहरुको भाग्यलाई स्वीकार गरे। मलाई घुम्न, वागुइन्हो, सानो सानो, ढु stones्गाको तीब्र झोलाहरू बीच, यसको स्तम्भहरू, यसको ढेरहरू, निदाएको मृत मानिसमाथि यसको पुलहरू, गर्व गर्दै, बादलहरूको लागि बिन्ती गर्दै, उसको आँखा जो आधा नेविगेट गरिएको आँखाको किरणसँगै थिए, रातो, रातो , र यो बढेको रूपमा, यो बिलियसबाट बढेर अरबौं भयो।
शान्त समुद्री चराहरू, र म प्रवाहमा गएँ, चतुर र खुशी थिए, मेरा आँखामा एक हल्का पश्चातापको साथ। अन्त्यमा, उसले पछिल्लो तिर हेरी, अन्तिम हेराईमा, र रातो फोम मालिश गरेको आकाश, सूर्यको बलियो र गढ आनन्दमा बगिरहेको, सुन्तलाको गहराइहरूले त्यस राज्यको वरिपरि महलहरू बनाउँदै, फस्दै पहेलो र नीलो पृथ्वी को शीर्ष मा सम्झौता, चराहरु को सृजनात्मक र शानदार तस्वीर काट्न को लागी को धुलो आफ्नो पुरानो स्थिति, सूर्य को जमाव लिन को लागी, retrying retrying केवल हाम्रो कल्पनाहरु मा कल्पना मात्र, आकाश को चमत्कार indigo निलो, गाढा, गहिरो र एक अविस्मरणीय, भावुक, manly, प्रभावशाली समुद्री, आत्मा आयाम को रंग को रूप मा सुन्दर।
समुद्री डुok्गाका आवाजहरूले भिजेका थिए, खचाखचाको पर्दा उठाउँदै र बन्द गर्दै, तिनीहरू नयाँ संसारको पोशाक थिए, दिउँसोको अन्तमा यसको पखेटा खोलिए र नीलको स्वतन्त्र आत्मा भित्र पसे। त्यसोभए त्यो समय आयो कि म आफ्नो घरमा आइपुगें।
अब, म तल्लो र तल्लो तरंगहरूको आउँदै गरेको देख्छु, छालहरूको विस्तार देख्छु, म हावाको हावालाई शब्दहरूको समानताको रूपमा महसुस गर्छु, आकाशका समुद्रहरू जोन गर्न र निदाउनको लागि अघि बढें, सपनाको निद्रामा।
यहाँ म बस्छु, मेरो सामने खुशीयाली परिवार खेलिरहेको
आँखाहरू, पानीका मांसपेशीहरू, जसले उनीहरूको टिश्युहरू परिवर्तन गर्‍यो, र एक लामिनाको चमक झल्काइयो, तिनीहरू खसे, सबै टाँसेका हातहरू, किनारको बगैंचामा, बोकलिक ध्वनि, तरल हाँसो, ती व्याकुल तनावहरूको बडबड, प्रत्येक सुरुnelमा प्रवेश गर्ने कोशिश गर्दै, र शोरशहरू जसले आफैंलाई समाहित गर्‍यो, र यस प्रकारले, एक प्रभावशाली मास्टर वेभको जीवन, दायराको साथ प्याडिdingग नभएसम्म यो रिडल्सको बीचमा आफ्नो बाटो बदल्दैन, मांसपेशिहरू र अस्पष्ट छालहरूको शरीर एकसाथ भेटिन्छ। , अन्धा, बचपनको खेलमा। चराहरूले आकाशको घुम्टो र साधनहरू घुमाए। समुद्रले उसको हातहरू हरायो। र तरल पदार्थको क्रेस्टहरु मुकुट झैं बढ्यो।
मैले समुद्र तटको किनारमा देखे र सयौं शताब्दीयौं र सदासर्वदाको छालबाट आएको सन्देशको जस्तो मसँग आइरहेको देखें, जसले समुद्री किनार र विचारको छाल ल्यायो, चिट्ठी, खाए, जीवनका:
तब उसले भने, “यो अवशेष र शान्त बालुवाको बीचमा:

म घर गए भाइ भने मौसम राम्रो थिएन हामी गए तर वर्षा, त्यसैले हामी हाम्रो सानो घर मा चन्द्रमा हेर्न हेर्न बसे
यदि उनी रात बस्न जाँदैछिन् भने यो चिसो थियो तर कुन कुराले फरक पार्छ जीवन यापनको स्वाद र राम्रोसँग र
हामीले तरंगहरूले कति कदमहरू चाले र कति वर्षहरू मिनु यू र मेरा भाइहरू बीचमा बित्नेछ भन्ने गन्तीको किनारामा खेल्‍यौं हामीले समुद्र तटमा भएका सबै थोकहरू संकलन गर्न मन पराउथ्यौं र
हामी चन्द्रमा र बालुवाको त्यो रात असीम मुस्कानको साथ घर फर्क्यौं
बच्चा

सन्देशको टुक्राहरू, पानीको हातले गोप्य रूपमा चुर्लुम्मै डुबे, ती यात्रा शब्दहरूको बीच मौन अनन्तसम्म रह्यो, कागजको किनारमा एक चमकदार बालुवा खस्केको थियो, मलाई लाग्यो कि ती विवरणहरूमा यस संसारको जीवन छ।

यसै बीचमा, पानीमा खण्डन, त्यसमा बग्ने बाटोहरू, मलाई किनारमा छोएर, मेरा खुट्टा छुने, र पछाडि फर्किए, यति पछाडि, पत्तीहरूको स्पर्शले, मलाई पार्थिव इच्छाको निद्रा लाग्यो।
चन्द्रमा खुल्न सुरु भयो, ओ, जनावरले झैं आकाश खोल्यो। पानीको धारहरु, तरल शोरहरु, परिचित आवाजहरु, सम्मोहितको आवाज। साना जन्तुहरू देखा पर्न थाले, त्यो बालुवाको जgle्गलमा, रातको चरा, माछा, छेपारो र समुद्रको स in्कटमा परेको शरीर, अँध्यारो आकाशको अगाडि, पानीका डोरीहरूको बीचमा यसको सन्देशहरू मिलायो, ​​जुन बुनाई र क्षतिग्रस्त थियो। सन्देशहरूको लागि खोजी गर्दै।
म निश्चिन्त छु कि अन्य सन्देशहरू गुप्तरूपमा समुद्रको पार गर्दै छन्, पानीको जीवनमा टहलिरहेको छ, जबकि तरंगलेट दृष्टान्तमा रह्यो, यसको तरल अक्षरहरू अनौंठो वा स्थायी भए, सन्देशहरू द्वारा जीवन भटक्यो, र त्यस्तो सम्मानको साथ ल्याइएको थियो छालहरू तरंगहरूको ब्रह्माण्डप्रति यत्तिको गम्भीरता र प्रेमको साथ ल्याइएको थियो, यत्तिको तृष्णा र एकै समयमा, शान्त र न्यानोपनका साथ, कि मैले सोचे कि समुद्रको असीम ब्रह्माण्डले उनीहरूलाई, मसँग ल्यायो, तिनीहरूलाई शान्त र उत्साही आवेगको साथ जीवनको लागि पढ्न। ती यात्राबाट बस्थे, जोशका साथ पढ्न र गोप्य जीवनको ती कुनाहरूलाई प्रेम गर्न, तिनीहरू उनीहरूलाई क्रमशः ल्याए, नुहाउने ठाउँ र पानीको ट्रे, शब्दहरूको सानो ब्रह्माण्ड, तिनीहरूलाई खजाना र शुद्धतासँग पढ्न, तिनीहरू गए, किनारमा, सुधार गर्न अन्य गम्भीर र समझदार हातहरूको लागि आफ्नो गन्तव्यहरू, ती सन्देशहरू, ती लाउनेहरू जस्तै इमानदार, छालहरूका शक्तिहरू। प्रायः उनीहरूले उनीहरूलाई उत्सुकताका साथ ल्याए।
हल्ला कष्टकर थियो। पानीको ग्लोप र ग्लोपबाट, तिनीहरूको स्नायु सिलेबल्समा पानीका स्नायुहरू संकुचित भए, जस्तै अनन्त सन्देशहरू लामो र विशाल टाईम मार्गहरूमा मार्लाहा बिपले पुग्ने स्पर्शको साथ, काठका घरहरूको फेदमा, र यसको सॉस र नुहाउने ठाउँमा। त्यहाँ, यो लक्ष्यहीन पाठ्यक्रममा, यो मारियाहरू, पानी जुलुसहरूको साहसी नाच थियो, जसले उनीहरूको कपाल विद्रोह गर्‍यो, र उनीहरूको र्‍याम्पहरू ब्रेक गर्यो र उनीहरूको छेउमा उफ्रियो। त्यहाँ जो सुत्थ्यो, वास्तवमा, सायरनको गीतले उसलाई गहिरो र स्वादिष्ट निन्द्रामा पठाउँदैछ जस्तो महसुस गर्थ्यो। किनारमा त्यो घरको खुला झ्यालहरू, तिनीहरूले अनौंठो चाँदलाई समुद्रको सीधा र अग्लो क्षेत्रहरू उज्यालो पार्न आमन्त्रित गरे, जसले लामो दूरीमा अँध्यारो बनाउँदै अनन्त भयो। रातको बीचको बत्तीहरू, अपतटीय हावाको हल्का क्षतिसहित नाच गर्दै एक अर्कालाई हेरे, र पानीलाई उनीहरूको ज्वालाले बप्तिस्मा गरे, जस्तो कि पानीको अन्धकार जनावरमा बच्चाहरूको चट्टान खोल्दै। तिनीहरू पनि आएका थिए, म स्पष्टसँग सम्झन्छु, पानीको मार्गहरू, मृत आत्माहरू, टाढाका र ब्रह्माण्ड टापुहरूका कथाहरू, पथहरू … पथहरू … तिनीहरूले संयोगले हेरेका थिए … छालहरूका संक्षिप्त कथाहरू … संक्षिप्त छालहरूका कथाहरू … छालहरूका संक्षिप्त कुनामा …

नमस्कार, मलाई वेबसाइटहरू http://www.profimarpoeta.com.brhttp://www.contosdesacanagem.com.br कायम राख्न मद्दत गर्न तपाईंको मद्दत चाहिन्छ र मेरा किताबहरू प्रकाशन गर्न जारी राख्दछु। तिनीहरूलाई हटमार्टमा प्राप्त गर्नुहोस्:

TRAVESSIA

https://go.hotmart.com/U44749191D

https://go.hotmart.com/U44749191D?dp=1

GROSSING

https://go.hotmart.com/C44974415K

https://go.hotmart.com/C44974415K?dp=1

DELES

https://go.hotmart.com/S45259445F

https://go.hotmart.com/S45259445F?dp=1

DELAS

https://go.hotmart.com/V45230745B

https://pay.hotmart.com/V45230745B

OPERAÇÃO MUTUM

https://go.hotmart.com/I45282236I

https://pay.hotmart.com/I45282236I

MUTUM OPERATION

https://go.hotmart.com/T45282779J

https://go.hotmart.com/T45282779J?dp=1

CONSENOR – Uma Utopia Poética

https://go.hotmart.com/W45479018G

https://go.hotmart.com/W45479018G?dp=1

CONSENOR – A Poetic Utopia

https://go.hotmart.com/L45498174M

https://pay.hotmart.com/L45498174M

THEIR (Erotic fiction of their sexual memories)

https://go.hotmart.com/E45331045P

https://go.hotmart.com/E45331045P?dp=1

FROM THEM (Erotic fiction of sexual memories from them)

https://go.hotmart.com/M45318843L

https://go.hotmart.com/M45318843L?dp=1

CRUCE

https://go.hotmart.com/N45907540J

https://go.hotmart.com/N45907540J?dp=1

Deixe um comentário

Preencha os seus dados abaixo ou clique em um ícone para log in:

Logotipo do WordPress.com

Você está comentando utilizando sua conta WordPress.com. Sair /  Alterar )

Foto do Google

Você está comentando utilizando sua conta Google. Sair /  Alterar )

Imagem do Twitter

Você está comentando utilizando sua conta Twitter. Sair /  Alterar )

Foto do Facebook

Você está comentando utilizando sua conta Facebook. Sair /  Alterar )

Conectando a %s