ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ |


COVID-19, ଯାହା ଅଭିଶାପିତ, ଚତୁର, ବିପଜ୍ଜନକ ଏବଂ ହତ୍ୟାକାରୀ ଗୃହପାଳିତ ପଶୁ, ଆମର ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଏବଂ ଆମକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ କରେ ନାହିଁ, ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମେ ନିଜ ଘର ଭିତରେ ରହିଥାଉ ଏବଂ ଯେତେ ଅଧିକ ବିକଳ୍ପ ନଥାଏ ସେତେବେଳେ ଆମେ ଚାଲିଯିବା | କେବଳ ଆବଶ୍ୟକ, ଅତ୍ୟଧିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ | ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ଆମେ ତାହା କରୁ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅର୍ଗାନ୍ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶାବଳୀ ଅନୁଯାୟୀ, ଆମର ସୁରକ୍ଷା ନିଶ୍ଚିତ କରିବା ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ ସମସ୍ତ ଯତ୍ନ ସହିତ ଆମେ ଏହା କରିଥାଉ, ଯେପରିକି ମାସ୍କର ସଠିକ୍ ବ୍ୟବହାର, ହାତର ସ୍ୱଚ୍ଛତା, ସାବୁନ୍ ସହିତ ଖାଇବା ପୂର୍ବରୁ ଏବଂ ପରେ ଧୋଇବା କିମ୍ବା ଡିଟରଜେଣ୍ଟ କ୍ରିୟା ଆଙ୍ଗୁଠି, ପାପୁଲି ଏବଂ ହାତର ପିଠିକୁ ହାତଗୋଡରେ ଜଡିତ କରିବା ଉଚିତ୍ | ସର୍ବସାଧାରଣ ପରିବହନ ଏବଂ ଲିଫ୍ଟ ବ୍ୟବହାର କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଏବଂ ପରେ ସମାନ ପ୍ରକ୍ରିୟା କର ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ଆମ ଘର ବାହାରେ ଲୋକ କିମ୍ବା ଜିନିଷ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ଥାଏ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଶ toil ଚାଳୟର ସୁବିଧା ନାହିଁ, ମଦ୍ୟପାନ ଜେଲ୍ ରହିବା ସର୍ବଦା ସହଜ କରିଥାଏ | କାଶ ଏବଂ ଛିଙ୍କିବା ସମୟରେ, ଟିସୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ଯାହା ବାୟୁରେ ଗୁପ୍ତାଙ୍ଗକୁ ଦୂରେଇ ନ ଯାଏ | ଏଥିସହ ହାତ ହଲାଇବା ଏବଂ ମୁହଁରେ ପ୍ରଶଂସା କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ହାତ ସଫା ନହେବା ଆଖି, ନାକ ଏବଂ ପାଟିକୁ ଛୁଇଁବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |
ମୁଁ ଜାଣେ ଯେ ଏହା ଆଦ easy ସହଜ ନୁହେଁ, ବିଶେଷତ those ଯେଉଁମାନେ ମୋ ଭଳି ତଥାକଥିତ “ରିସ୍କ ଗ୍ରୁପ୍” ର ଅଂଶ ଅଟନ୍ତି, ସେମାନେ ଘରେ ଅବସର ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି, ସାମାଜିକ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତା ପୂରଣ କରନ୍ତି, ପରିଚିତ, ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ବହୁ ଦୂରରେ | ଯାହା ବି ହେଉ, ଯେଉଁମାନଙ୍କ ସହିତ ଆମେ ଏକାଠି ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ ଦୂରରେ | ତେବେ ସର୍ବୋତ୍ତମ କଥା ହେଉଛି ଯେ ଆମେ ନିଜକୁ ସକ୍ରିୟ, ଉତ୍ପାଦନକାରୀ ରଖିବା ଏବଂ ଆମର ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ pres ାସ୍ଥ୍ୟକୁ ବଞ୍ଚାଇ ରଖିବା | ଯାହାଫଳରେ ଆମେ ହତାଶ ଏବଂ / କିମ୍ବା ପାଗଳ ନହେବା | ସମସ୍ତେ ପ should ଼ିବା, ଲେଖିବା, ଟିଭି ଦେଖିବା, ସଙ୍ଗୀତ ଶୁଣିବା, ସୋସିଆଲ୍ ନେଟୱାର୍କରେ ପ୍ରବେଶ, କଲ୍ କରିବା, ଯେପରି ସମସ୍ତେ କରିବା ଉଚିତ୍ | କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଅଧିକ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି | ଏବଂ ମୁଁ ଚେଷ୍ଟା କରେ | ମୋର ୱେବସାଇଟ୍ ଏବଂ ପୁସ୍ତକ ମାଧ୍ୟମରେ ତୁମକୁ ମୋର କମ୍ପାନୀ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି, ଏଠାରେ ଉପଲବ୍ଧ:

http://www.professorpoeta.com.br
http://www.contosdesacanagem.com.br
http://www.contoseroticosdequalidade.com.br

ଆମାଜନ୍ ଦ୍ published ାରା ପ୍ରକାଶିତ ଏବଂ ବିତରଣ ହୋଇଥିବା ଇଂରାଜୀ ସଂସ୍କରଣ CROSSIN, FROM THEM, THEIR ଏବଂ OPERATION MUTUM ସହିତ TRAVESSIA, DELAS, DELES ଏବଂ OPERAÇÃO MUTUM ପୁସ୍ତକଗୁଡ଼ିକ ଇ-ବୁକ୍ ଏବଂ ହାର୍ଡକୋଭର ସଂସ୍କରଣରେ ଉପଲବ୍ଧ, କିଣ୍ଡଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ କ୍ରୟ କିମ୍ବା ମାଗଣା ପ reading ଼ିବା ପାଇଁ | ଏଥିରେ ଅସୀମିତ:
https://www.amazon.com.br/s?k=Jos%C3%A9+Araujo+de+Souza&i=stripbooks&__mk_pt_BR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&ref = nb_sb_noss |

ମୁଁ ମୋର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଭାଇ ସହିତ ମୋର ଭାଇଭଉଣୀ ଏବଂ ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଲିଙ୍ଗନ ଛାଡିଦେଉଛି, ପ୍ରିୟ, ତୁମକୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ କୁହ | ସେହି ଗୃହପାଳିତ ପଶୁ!

ଜୋସେ ଆରୁଜୋ ଦେ ସୋଜା (ବୁଟେ)

Deixe um comentário

Preencha os seus dados abaixo ou clique em um ícone para log in:

Logotipo do WordPress.com

Você está comentando utilizando sua conta WordPress.com. Sair /  Alterar )

Foto do Google

Você está comentando utilizando sua conta Google. Sair /  Alterar )

Imagem do Twitter

Você está comentando utilizando sua conta Twitter. Sair /  Alterar )

Foto do Facebook

Você está comentando utilizando sua conta Facebook. Sair /  Alterar )

Conectando a %s